Koszyk
Produkt został dodany do ulubionych - kliknij tutaj aby otworzyć ulubione
Produkt został usunięty z ulubionych
Wybrany produkt został dodany do koszyka
Wybrany produkt został usunięty z koszyka

  • Nowoczesne systemy CCTV BCS
  • Systemy NAS QNAP
  • Bezpieczeństwo rejestratorów BCS Line
myWD Surveillance Certified Reseller

RETT-POL Centrala
01-498 Warszawa
ul. Podmiejska 21

(22) 632 72 22

gg1090287 - Rett-Pol skyperettpol

RETT-POL oddz. w Rzeszowie
35-111 Rzeszów
ul. Sportowa 3

(17) 785 18 16

PULSAR

Symbol: 17704

SC/APC-1SM Adapter światłowodowy SC/APC-1SM - single mode PULSAR

Dostępność: Dostępny
Gwarancja (m-ce) : 12

cena netto: 2.60 zł

cena brutto: 3.20 zł

Symbol: 17706

SC/APC-2SM Adapter światłowodowy SC/APC-2SM - single mode PULSAR

Dostępność: Dostępny
Gwarancja (m-ce) : 12

cena netto: 4.60 zł

cena brutto: 5.66 zł

Symbol: 17707

TB-2 Puszka abonencka PULSAR

Dostępność: Z magazynu głównego
Gwarancja (m-ce) : 12

cena netto: 5.40 zł

cena brutto: 6.64 zł

Symbol: 17710

EXT-POE4H Extender EXT-POE4 w obudowie hermetycznej

Dostępność: Z magazynu głównego
Gwarancja (m-ce) : 12

cena netto: 130.00 zł

cena brutto: 159.90 zł

Symbol: 17711

EXT-POE3 Extender PoE

Dostępność: Dostępny
Gwarancja (m-ce) : 24

cena netto: 87.00 zł

cena brutto: 107.01 zł

Symbol: 17714

S64-CRB Switch PoE 4 portowy 4x PoE, 2x LAN PULSAR

Dostępność: Z magazynu głównego
Gwarancja (m-ce) : 24

cena netto: 1094.00 zł

cena brutto: 1345.62 zł

Symbol: 17952

RAKU3 Obudowa na akumulatory 4x17Ah do szaf RACK 19" PULSAR

Dostępność: Z magazynu głównego
Gwarancja (m-ce) : 24

cena netto: 297.00 zł

cena brutto: 365.31 zł

Symbol: 14771

GBIC-104 Moduł SFP single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, SC, 20KM, DDM (TORNADO) PULSAR

Dostępność: Z magazynu głównego
Gwarancja (m-ce) : 24

cena netto: 63.00 zł

cena brutto: 77.49 zł

Symbol: 17939

RCB12V Kontroler akumulatorów 12VDC/20A/4x17Ah do szaf RACK 19" PULSAR

Dostępność: Z magazynu głównego
Gwarancja (m-ce) : 24

cena netto: 458.00 zł

cena brutto: 563.34 zł

Symbol: 14769

GBIC-102 Moduł SFP multimode, 1,25G, Tx/Rx:1310, LC, 2KM, DDM (TORNADO) PULSAR

Dostępność: Z magazynu głównego
Gwarancja (m-ce) : 24

cena netto: 46.00 zł

cena brutto: 56.58 zł

Symbol: 14772

GBIC-105 Moduł SFP single-mode, 1,25G, Tx:1310 / Rx:1550, LC, 20KM, DDM (TORNADO) PULSAR

Dostępność: Dostępny
Gwarancja (m-ce) : 24

cena netto: 43.00 zł

cena brutto: 52.89 zł

Symbol: 14773

GBIC-106 Moduł SFP single-mode, 1,25G, Tx:1550 / Rx:1310, LC, 20KM, DDM (TORNADO) PULSAR

Dostępność: Dostępny
Gwarancja (m-ce) : 24

cena netto: 73.00 zł

cena brutto: 89.79 zł

1/60
Sposoby prezentacji produktów 
BCS BOSCH CANLED COMMAX COP SECURITY ELMES ELECTRONIC FUJINON GEOVISION GIGASET GORKE HQVISION INTERNEC IRLAB LIMITED Panasonic PARADOX Plantronics Platan Pulsar Pyronix Qnap Risco Roger SAMSUNG Satel SLICAN TIMESPACE Visonic VTVISION YEALINK

Konfiguratory

Skorzystaj z pomocy naszych ekspertów przy wyborze sprzętu


Newsletter

Zaprenumeruj nasz newsletter i bądź na bieżąco z promocjami

Dodaj Usuń

Wyrażam zgodę na otrzymywanie widomości e-mail o nowościach i promocjach (newsletter) w sklepie www.sklep.rettpol.com.pl, oraz zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych (adres e-mail) przez Rett-Pol Bogusław Godlewski w celu marketingowym oraz do przekazania informacji handlowych.

Informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach handlowych jest
Rett-Pol Bogusław Godlewski z siedzibą w Warszawie, ul. Podmiejska 21, 01-498 Warszawa.
Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, oraz prawo do przenoszenia danych. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, kierując wiadomość na adres e-mail: biuro@rettpol.pl. Dane osobowe w sklepie internetowym przetwarzane są zgodnie z polityką prywatności.

Ilość produktów w ofercie : 7694


UE Rett-Pol

Wybrałeś 0 produktów

PreviousNext
0/0 Utwórz ofertę

Zamówienia e-mail

W przypadku składania zamówień poprzez
e-mail prosimy o posługiwanie się
5 cyfrowym symbolem który można znaleźć przy każdym produkcie. Pozwoli to nam na sprawniejszą realizację Państwa zamówienia.